Difference between revisions of "Battery Stack (item)"
Jump to navigation
Jump to search
Line 23: | Line 23: | ||
|[item:[itemdata:itm_battery_stack:input_materials:1:loca_string]] | |[item:[itemdata:itm_battery_stack:input_materials:1:loca_string]] | ||
|[itemdata:itm_battery_stack:input_materials:1:material_amount] | |[itemdata:itm_battery_stack:input_materials:1:material_amount] | ||
|- | |||
|[item:[itemdata:itm_battery_stack:input_materials:2:loca_string]] | |||
|[itemdata:itm_battery_stack:input_materials:2:material_amount] | |||
|- | |- | ||
!colspan="2"|Module Features | !colspan="2"|Module Features | ||
Line 37: | Line 40: | ||
|[s:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:3:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:module_features:3:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:3:loca_string]] | |[s:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:3:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:module_features:3:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:3:loca_string]] | ||
|[itemdata:itm_battery_stack:module_features:3:feature_value] | |[itemdata:itm_battery_stack:module_features:3:feature_value] | ||
|- | |||
|[s:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:4:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:module_features:4:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:4:loca_string]] | |||
|[itemdata:itm_battery_stack:module_features:4:feature_value] | |||
|- | |||
|[s:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:5:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:module_features:5:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:5:loca_string]] | |||
|[itemdata:itm_battery_stack:module_features:5:feature_value] | |||
|- | |- | ||
!colspan="2"|Analysis | !colspan="2"|Analysis | ||
Line 45: | Line 54: | ||
|[s:[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:0:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:0:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:0:loca_string]] | |[s:[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:0:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:0:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:0:loca_string]] | ||
|[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:0:data_amount] | |[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:0:data_amount] | ||
|- | |||
|[s:[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:1:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:1:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:1:loca_string]] | |||
|[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:1:data_amount] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 14:01, 3 July 2022
[item:itm_battery_stack:nolink] | |
---|---|
[t:[itemdata:itm_battery_stack:module_category]] | |
Sell Price | [itemdata:itm_battery_stack:sell_price] G |
Crafting Batch | [itemdata:itm_battery_stack:output_amount] |
Stack Size | [itemdata:itm_battery_stack:stack_size] |
Assembly Time | [itemdata:itm_battery_stack:assembly_time] |
Crafting Recipe | |
[item:[itemdata:itm_battery_stack:input_materials:0:loca_string]] | [itemdata:itm_battery_stack:input_materials:0:material_amount] |
[item:[itemdata:itm_battery_stack:input_materials:1:loca_string]] | [itemdata:itm_battery_stack:input_materials:1:material_amount] |
[item:[itemdata:itm_battery_stack:input_materials:2:loca_string]] | [itemdata:itm_battery_stack:input_materials:2:material_amount] |
Module Features | |
[s:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:0:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:module_features:0:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:0:loca_string]] | [itemdata:itm_battery_stack:module_features:0:feature_value] |
[s:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:1:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:module_features:1:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:1:loca_string]] | [itemdata:itm_battery_stack:module_features:1:feature_value] |
[s:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:2:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:module_features:2:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:2:loca_string]] | [itemdata:itm_battery_stack:module_features:2:feature_value] |
[s:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:3:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:module_features:3:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:3:loca_string]] | [itemdata:itm_battery_stack:module_features:3:feature_value] |
[s:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:4:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:module_features:4:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:4:loca_string]] | [itemdata:itm_battery_stack:module_features:4:feature_value] |
[s:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:5:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:module_features:5:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:module_features:5:loca_string]] | [itemdata:itm_battery_stack:module_features:5:feature_value] |
Analysis | |
[object:bld_analysis_tier01] | [itemdata:itm_battery_stack:sampling_time]s |
[s:[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:0:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:0:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:0:loca_string]] | [itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:0:data_amount] |
[s:[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:1:icon_sprite]/[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:1:icon_id]] [t:[itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:1:loca_string]] | [itemdata:itm_battery_stack:data_amounts:1:data_amount] |
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd