Difference between revisions of "Pg logistics system"
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "{| class="wikitable" style="width: 800px;" !colspan="8"|[t:pg_automatic_logistics_title] |- |colspan="8"|[t:mn_automatic_logistics_1] |- |colspan="3"|300px |colspan="5"|[t:mn_automatic_logistics_2] |- |colspan="3"|300px |colspan="5"|[t:mn_automatic_logistics_3] |- |colspan="3"|300px |colspan="5"|[t:mn_automatic_logistics_4] |- |colspan="3...") |
|||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" style="width: 800px;" | {| class="wikitable" style="width: 800px;" | ||
!colspan="8"|[t: | !colspan="8"|[t:pg_manual_logistics_title] | ||
|- | |- | ||
|colspan="8"|[t: | |colspan="8"|[t:mn_manual_logistics_1] | ||
|- | |- | ||
|colspan="3"|[[File:basics- | |colspan="3"|[[File:basics-mn_manual_logistics_2.png|300px]] | ||
|colspan="5"|[t: | |colspan="5"|[t:mn_manual_logistics_2] | ||
|- | |- | ||
|colspan="3"|[[File:basics- | |colspan="3"|[[File:basics-mn_manual_logistics_3.mp4|300px]] | ||
|colspan="5"|[t: | |colspan="5"|[t:mn_manual_logistics_3] | ||
|- | |- | ||
|colspan="3"|[[File:basics- | |colspan="3"|[[File:basics-mn_manual_logistics_4.mp4|300px]] | ||
|colspan="5"|[t: | |colspan="5"|[t:mn_manual_logistics_4] | ||
|- | |- | ||
|colspan="3"|[[File:basics- | |colspan="3"|[[File:basics-mn_manual_logistics_5.mp4|300px]] | ||
|colspan="5"|[t: | |colspan="5"|[t:mn_manual_logistics_5] | ||
|- | |||
|colspan="3"|[[File:basics-mn_manual_logistics_6.mp4|300px]] | |||
|colspan="5"|[t:mn_manual_logistics_6] | |||
|- | |||
|colspan="3"|[[File:basics-mn_manual_logistics_7.mp4|300px]] | |||
|colspan="5"|[t:mn_manual_logistics_7] | |||
|} | |} |